Szkółka Kolarska Sokół Tarnów

Zapraszamy na rajd rowerowy inaugurujący sezon naszej szkółki SOKOŁA!GDZIE – PARK BIEGOWO ROWEROWY MARCINKA

KIEDY – 20 marca 22 NIEDZIELA od 14:00

Dwie trasy MTB:
– Dla dzieci i spacerowo jeżdżących rodziców 10 km łagodnego terenu pod okiem naszego trenera Sokoła – Marcina Bialika.
– Dla młodzieży już zrzeszonej w naszym klubie oraz wszystkich ambitnych rowerzystów pragnących dołączyć do SOKOŁA od tej wiosny, 15 km pod okiem Piotra Muchy – jednego z członków zarządu SOKOŁA, animatora kolarstwa w naszym regionie. Po rajdzie ognisko z omówieniem planów na sezon, detale organizacyjne, rozdanie koszulek już zrzeszonym zawodnikom Szkółki Kolarskiej SOKOŁA TARNÓW Pogoda zamówiona, przybywajcie!
info. speed 605 070 170

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.