Wiosenny Rajd Rowerowy Sokołów

baner1Przyjęła się wśród tarnowian propozycja spędzenia wolnego czasu na rowerowych rajdach organizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Na wspólne rowerowe wypady za miasto decyduje się każdorazowo grupa około 100 rowerzystów. Tradycyjnie rozpoczynamy sezon Wiosennym Rajdem Rowerowym Sokołów połączonym z topieniem Marzanny.
Przywitamy wiosnę na rowerach słowami piosenki Marka Grechuty:
„Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty „

Program imprezy:
Zbiórka w dwóch miejscach:
– godz. 10.20 na Rynku – wyjazd do Mościc
– godz. 11.00 przed Centrum Sztuki Mościce (Dom Kultury) …
O godz. 11.05 wyjazd z Mościc w kierunku Ostrowa gdzie w Dunajcu utopimy Marzannę. Po pożegnaniu Marzanny jedziemy do Lasu w Wierzchosławicach, aby po przejażdżce spotkać się przy ognisku na Dwudniakach i powitać wiosnę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *